Erki Spordi superkrossihooaja teisel etapil kihutas Audru ringraja asfaldil karikatele 70 autosportlast ja paremus selgitati üheksas arvestuses.

Esikveoliste autode finaalsõidus oli kiireim Kevin Allik (Mitsubishi Colt), teiseks tuli eelmise etapi võitja Dauri Demant (VW Golf 2) ja kolmanda koha sai Sander Järveküla (Nissan Sunny). Noorte konkurentsis võitis etapi Marten Saar (Toyota Yaris), pjedestaali teise astme hõivas Caspar Pärn (VAZ 2106) ja kolmas oli Toivo Uusna (Volkswagen Golf 2).

Tagaveoliste klassis pani oma paremuse veenva ülekaaluga maksma Vjatšeslav Serov (Ford Sierra), järgnesid BMW-l kihutanud Andres Ringo ja Andrus Vendel. Vabaklassis nautis võidurõõmu 17aastane Marko Muru (Honda Civic Type R), teise auhinna teenis Margus Olle (BMW E36) ja kolmandana tuiskas finišisse esimest korda superkrossil võistelnud Pavel Beskrovnõi (BMW 325).

Sprindi noorteklassis oli kahes sõiduvoorus kindlalt parim Marten Saar, teise auhinna teenis Caspar Pärn ja kolmandaks tuli Albert Pärtelson (Peugeot 206).

Esikveoliste autode arvestuses võitis esikoha Marko Muru, järgnesid Ford Pumal sõitnud Oskar Mägi ja Jüri Reinumägi.

Tagaveoliste klassis tuli esimeseks Andres Ringo, madalamad poodiumiastmed kuulusid Rauno Eesmaale (Ford Sierra) ja Ander Hahnile (BMW 318).

Vabaklassis osutus kiireimaks Lembit Nõlvak (Volkswagen Golf R), teise auhinna teenis Kaino Trumann (Toyota Yaris GR) ja kolmanda koha sai Joosep Hütt (Audi A4). Õrnema soo võidukihutamisel näitas kõigis kolme sõiduvoorus kiireimat aega Jane Arujõe (Volkswagen Golf 2), teiseks tuli Kristiina Schneeberg (BMW 316) ja kolmas oli Marlen Ojaste (Honda Civic).

Seitse ringi kestnud superfinaalis suutis viimasest reast startinud Kevin Allik esimesena lõpujoonele jõuda, kannul Järveküla ja Alar Allik (Mazda MX3).

“Võistluspäev läks täiega korda, põnevaid esikohaheitlusi nägi seekord nii eelsõitudes kui finaalides,” rääkis superkrossi peakorraldaja Eiki Eriste. “Praeguste plaanide kohaselt jätkub meie sari aprilli viimasel nädalavahetusel ja siis sõidame Audru ringraja rallikrossirajal.”